μοιραστείτε στο
Talking Angela Talking Angela
συνδρομητές
13,000,000
προβολές βίντεο
3,827,180,405
καταμέτρηση βίντεο
262
Κατηγορία
του YouTube από το
2014
Μοιραστείτε αυτό, αν σας αρέσει

Talking Angela στατιστικές κανάλι youtube

Talking Angela
συνδρομητές
13,000,000
προβολές βίντεο
3,827,180,405
καταμέτρηση βίντεο
262
Εκτιμώμενα κέρδη κατά τις τελευταίες 30 ημέρες
€ 6.35K - € 38.1K
0
τελευταία 7 ημέρες
συνδρομητές
0
τελευταία 30 ημέρες
100,000
τελευταία 90 ημέρες
6,543,695
τελευταία 7 ημέρες
προβολές βίντεο
18,908,948
τελευταία 30 ημέρες
70,490,956
τελευταία 90 ημέρες
Ημερομηνία προβολές βίντεο Εκτιμώμενα κέρδη
11.02.2024 Sun +3,739,254 € 1.26K - € 7.54K
07.02.2024 Wed +5,301,120 € 1.78K - € 10.7K
02.02.2024 Fri +5,805,385 € 1.95K - € 11.7K
28.01.2024 Sun +4,063,189 € 1.37K - € 8.19K
24.01.2024 Wed +6,829,067 € 2.3K - € 13.8K
16.01.2024 Tue +3,564,015 € 1.2K - € 7.19K
11.01.2024 Thu +11,334,412 € 3.81K - € 22.9K
28.12.2023 Thu +3,504,482 € 1.18K - € 7.07K
24.12.2023 Sun +7,293,187 € 2.45K - € 14.7K
18.12.2023 Mon +2,711,956 € 911 - € 5.47K
14.12.2023 Thu +2,005,723 € 674 - € 4.04K
10.12.2023 Sun +2,622,744 € 881 - € 5.29K
06.12.2023 Wed +5,764,653 € 1.94K - € 11.6K
30.11.2023 Thu +3,811,854 € 1.28K - € 7.69K