μοιραστείτε στο
REDEMPTION Redemption
συνδρομητές
855,000
προβολές βίντεο
640,973,218
καταμέτρηση βίντεο
2713
Κατηγορία
του YouTube από το
2022
Μοιραστείτε αυτό, αν σας αρέσει

REDEMPTION στατιστικές κανάλι youtube

REDEMPTION
συνδρομητές
855,000
προβολές βίντεο
640,973,218
καταμέτρηση βίντεο
2713
Εκτιμώμενα κέρδη κατά τις τελευταίες 30 ημέρες
€ 7.82K - € 46.9K
3,500
τελευταία 7 ημέρες
συνδρομητές
13,000
τελευταία 30 ημέρες
60,000
τελευταία 90 ημέρες
8,550,591
τελευταία 7 ημέρες
προβολές βίντεο
23,275,025
τελευταία 30 ημέρες
98,767,715
τελευταία 90 ημέρες
Ημερομηνία προβολές βίντεο Εκτιμώμενα κέρδη
12.02.2024 Mon +4,886,052 € 1.64K - € 9.85K
08.02.2024 Thu +5,960,765 € 2K - € 12K
03.02.2024 Sat +7,173,653 € 2.41K - € 14.5K
29.01.2024 Mon +5,254,555 € 1.77K - € 10.6K
25.01.2024 Thu +12,669,059 € 4.26K - € 25.5K
17.01.2024 Wed +6,107,544 € 2.05K - € 12.3K
12.01.2024 Fri +15,431,906 € 5.19K - € 31.1K
29.12.2023 Fri +4,775,509 € 1.6K - € 9.63K
25.12.2023 Mon +5,823,417 € 1.96K - € 11.7K
20.12.2023 Wed +4,876,543 € 1.64K - € 9.83K
15.12.2023 Fri +5,385,188 € 1.81K - € 10.9K
11.12.2023 Mon +4,744,043 € 1.59K - € 9.57K
07.12.2023 Thu +7,358,446 € 2.47K - € 14.8K
01.12.2023 Fri +4,762,474 € 1.6K - € 9.6K