μοιραστείτε στο
Malcriado Malcriado
συνδρομητές
4,830,000
προβολές βίντεο
573,524
καταμέτρηση βίντεο
1
Κατηγορία
του YouTube από το
2016
Μοιραστείτε αυτό, αν σας αρέσει

Malcriado στατιστικές κανάλι youtube

Malcriado
συνδρομητές
4,830,000
προβολές βίντεο
573,524
καταμέτρηση βίντεο
1
Εκτιμώμενα κέρδη κατά τις τελευταίες 30 ημέρες
€ 0 - € 5
-70,000
τελευταία 7 ημέρες
συνδρομητές
-10,000
τελευταία 30 ημέρες
-20,000
τελευταία 90 ημέρες
19,005
τελευταία 7 ημέρες
προβολές βίντεο
2,715
τελευταία 30 ημέρες
141,541
τελευταία 90 ημέρες
Ημερομηνία προβολές βίντεο Εκτιμώμενα κέρδη
05.07.2020 Sun +2,715 € 0 - € 5
04.07.2020 Sat +138,826 € 46 - € 279
24.05.2020 Sun +431,983 € 145 - € 871
25.03.2020 Wed 0 € 0 - € 0
20.03.2020 Fri 0 € 0 - € 0
05.03.2020 Thu 0 € 0 - € 0
04.03.2020 Wed 0 € 0 - € 0
03.03.2020 Tue 0 € 0 - € 0
02.03.2020 Mon 0 € 0 - € 0
01.03.2020 Sun 0 € 0 - € 0
29.02.2020 Sat 0 € 0 - € 0
28.02.2020 Fri 0 € 0 - € 0
27.02.2020 Thu 0 € 0 - € 0
26.02.2020 Wed 0 € 0 - € 0