μοιραστείτε στο
Luisito Comunica Luisito Comunica
συνδρομητές
33,100,000
προβολές βίντεο
5,222,352,406
καταμέτρηση βίντεο
869
Κατηγορία
του YouTube από το
2012
Μοιραστείτε αυτό, αν σας αρέσει

Luisito Comunica στατιστικές κανάλι youtube

Luisito Comunica
συνδρομητές
33,100,000
προβολές βίντεο
5,222,352,406
καταμέτρηση βίντεο
869
Εκτιμώμενα κέρδη κατά τις τελευταίες 30 ημέρες
€ 51.6K - € 309K
87,500
τελευταία 7 ημέρες
συνδρομητές
400,000
τελευταία 30 ημέρες
1,700,000
τελευταία 90 ημέρες
46,433,420
τελευταία 7 ημέρες
προβολές βίντεο
153,413,931
τελευταία 30 ημέρες
531,328,484
τελευταία 90 ημέρες
Ημερομηνία προβολές βίντεο Εκτιμώμενα κέρδη
07.08.2020 Fri +53,066,765 € 17.8K - € 107K
30.07.2020 Thu +56,681,583 € 19K - € 114K
21.07.2020 Tue +43,665,583 € 14.7K - € 88K
15.07.2020 Wed +75,463,022 € 25.4K - € 152K
04.07.2020 Sat +302,451,531 € 102K - € 610K
16.05.2020 Sat +166,387,689 € 55.9K - € 336K
09.04.2020 Thu +98,154,970 € 33K - € 198K
25.03.2020 Wed +39,483,446 € 13.3K - € 79.6K
20.03.2020 Fri +46,440,347 € 15.6K - € 93.6K
13.03.2020 Fri +63,397,931 € 21.3K - € 128K
05.03.2020 Thu +6,484,045 € 2.18K - € 13.1K
04.03.2020 Wed +7,706,042 € 2.59K - € 15.5K
03.03.2020 Tue +5,695,529 € 1.91K - € 11.5K
02.03.2020 Mon +5,356,906 € 1.8K - € 10.8K