μοιραστείτε στο
DeToxoMoroxo De Toxo Moroxo
συνδρομητές
16,800,000
προβολές βίντεο
2,340,107,302
καταμέτρηση βίντεο
570
Κατηγορία
του YouTube από το
2012
Μοιραστείτε αυτό, αν σας αρέσει

DeToxoMoroxo στατιστικές κανάλι youtube

DeToxoMoroxo
συνδρομητές
16,800,000
προβολές βίντεο
2,340,107,302
καταμέτρηση βίντεο
570
Εκτιμώμενα κέρδη κατά τις τελευταίες 30 ημέρες
€ -9.03K - € -54.2K
0
τελευταία 7 ημέρες
συνδρομητές
0
τελευταία 30 ημέρες
0
τελευταία 90 ημέρες
724,819
τελευταία 7 ημέρες
προβολές βίντεο
-26,859,476
τελευταία 30 ημέρες
-12,127,903
τελευταία 90 ημέρες
Ημερομηνία προβολές βίντεο Εκτιμώμενα κέρδη
11.02.2024 Sun +414,182 € 139 - € 835
07.02.2024 Wed +618,469 € 207 - € 1.25K
02.02.2024 Fri +724,084 € 243 - € 1.46K
28.01.2024 Sun -28,616,211 € -9.62K - € -57.7K
24.01.2024 Wed +1,512,372 € 508 - € 3.05K
16.01.2024 Tue +901,164 € 302 - € 1.82K
11.01.2024 Thu +3,110,259 € 1.05K - € 6.27K
28.12.2023 Thu +790,210 € 265 - € 1.59K
24.12.2023 Sun +1,323,408 € 444 - € 2.67K
18.12.2023 Mon +1,055,064 € 354 - € 2.13K
14.12.2023 Thu +962,424 € 323 - € 1.94K
10.12.2023 Sun +986,941 € 331 - € 1.99K
06.12.2023 Wed +1,585,949 € 533 - € 3.2K
30.11.2023 Thu +1,338,398 € 449 - € 2.7K