μοιραστείτε στο
COSMOTE Cosmote
συνδρομητές
181,000
προβολές βίντεο
136,593,908
καταμέτρηση βίντεο
1050
Κατηγορία
του YouTube από το
2006
Μοιραστείτε αυτό, αν σας αρέσει

COSMOTE στατιστικές κανάλι youtube

COSMOTE
συνδρομητές
181,000
προβολές βίντεο
136,593,908
καταμέτρηση βίντεο
1050
Εκτιμώμενα κέρδη κατά τις τελευταίες 30 ημέρες
€ -1.38K - € -8.27K
1,000
τελευταία 7 ημέρες
συνδρομητές
3,000
τελευταία 30 ημέρες
6,000
τελευταία 90 ημέρες
-4,204,818
τελευταία 7 ημέρες
προβολές βίντεο
-4,102,936
τελευταία 30 ημέρες
-3,029,633
τελευταία 90 ημέρες
Ημερομηνία προβολές βίντεο Εκτιμώμενα κέρδη
18.03.2023 Sat -4,204,818 € -1.41K - € -8.48K
14.03.2023 Tue +26,901 € 9 - € 54
08.03.2023 Wed +19,557 € 6 - € 39
03.03.2023 Fri +12,162 € 4 - € 24
28.02.2023 Tue +16,744 € 5 - € 33
26.02.2023 Sun +17,594 € 5 - € 35
23.02.2023 Thu +8,924 € 3 - € 18
21.02.2023 Tue +18,208 € 6 - € 36
18.02.2023 Sat +30,282 € 10 - € 61
14.02.2023 Tue +13,447 € 4 - € 27
11.02.2023 Sat +15,765 € 5 - € 31
08.02.2023 Wed +13,117 € 4 - € 26
05.02.2023 Sun +33,662 € 11 - € 67
01.02.2023 Wed +34,836 € 11 - € 70