μοιραστείτε στο
BrutalBass Brutal Bass
συνδρομητές
822,000
προβολές βίντεο
262,779,465
καταμέτρηση βίντεο
440
Κατηγορία
του YouTube από το
2012
Μοιραστείτε αυτό, αν σας αρέσει

BrutalBass στατιστικές κανάλι youtube

BrutalBass
συνδρομητές
822,000
προβολές βίντεο
262,779,465
καταμέτρηση βίντεο
440
Εκτιμώμενα κέρδη κατά τις τελευταίες 30 ημέρες
€ 180 - € 1.09K
0
τελευταία 7 ημέρες
συνδρομητές
0
τελευταία 30 ημέρες
0
τελευταία 90 ημέρες
253,800
τελευταία 7 ημέρες
προβολές βίντεο
538,145
τελευταία 30 ημέρες
981,981
τελευταία 90 ημέρες
Ημερομηνία προβολές βίντεο Εκτιμώμενα κέρδη
02.08.2020 Sun +290,057 € 97 - € 584
25.07.2020 Sat +248,088 € 83 - € 500
18.07.2020 Sat +376,549 € 126 - € 759
08.07.2020 Wed +67,287 € 22 - € 135
06.07.2020 Mon +3,973,034 € 1.34K - € 8.01K
17.03.2020 Tue +230,381 € 77 - € 464
10.03.2020 Tue -2,354,421 € -791 - € -4.75K
17.02.2020 Mon +198,222 € 66 - € 399
12.02.2020 Wed +71,771 € 24 - € 144
10.02.2020 Mon +104,663 € 35 - € 211
07.02.2020 Fri +38,645 € 12 - € 77
06.02.2020 Thu +89,278 € 30 - € 180
03.02.2020 Mon +57,157 € 19 - € 115
02.02.2020 Sun +81,088 € 27 - € 163