μοιραστείτε στο
Akis Petretzikis Akis Petretzikis
συνδρομητές
640,000
προβολές βίντεο
116,606,591
καταμέτρηση βίντεο
1185
Κατηγορία
του YouTube από το
2014
Ηλικία
36
Γενέθλια
04.03.1984
Ζωδιακός κύκλος
Ιχθύες
Μοιραστείτε αυτό, αν σας αρέσει

Akis Petretzikis στατιστικές κανάλι youtube

Akis Petretzikis
συνδρομητές
640,000
προβολές βίντεο
116,606,591
καταμέτρηση βίντεο
1185
Εκτιμώμενα κέρδη κατά τις τελευταίες 30 ημέρες
€ 2.23K - € 13.4K
6,775
τελευταία 7 ημέρες
συνδρομητές
29,033
τελευταία 30 ημέρες
33,000
τελευταία 90 ημέρες
1,549,711
τελευταία 7 ημέρες
προβολές βίντεο
6,641,615
τελευταία 30 ημέρες
7,387,576
τελευταία 90 ημέρες
Ημερομηνία προβολές βίντεο Εκτιμώμενα κέρδη
27.03.2020 Fri +6,863,002 € 2.31K - € 13.8K
25.02.2020 Tue +524,574 € 176 - € 1.06K
22.02.2020 Sat +226,237 € 76 - € 456
20.02.2020 Thu +126,613 € 42 - € 255
19.02.2020 Wed +189,680 € 63 - € 382
18.02.2020 Tue +168,442 € 56 - € 339
17.02.2020 Mon +208,676 € 70 - € 420
16.02.2020 Sun +203,355 € 68 - € 410
15.02.2020 Sat +126,605 € 42 - € 255
14.02.2020 Fri +263,271 € 88 - € 530
12.02.2020 Wed +358,421 € 120 - € 722
10.02.2020 Mon +129,207 € 43 - € 260
09.02.2020 Sun +252,587 € 84 - € 509
08.02.2020 Sat +90,846 € 30 - € 183