μοιραστείτε στο
Άκης Πετρετζίκης Άκης Πετρετζίκης
συνδρομητές
939,000
προβολές βίντεο
199,095,818
καταμέτρηση βίντεο
1694
Κατηγορία
του YouTube από το
2014
Ηλικία
37
Γενέθλια
04.03.1984
Ζωδιακός κύκλος
Ιχθύες
Μοιραστείτε αυτό, αν σας αρέσει

Άκης Πετρετζίκης στατιστικές κανάλι youtube

Άκης Πετρετζίκης
συνδρομητές
939,000
προβολές βίντεο
199,095,818
καταμέτρηση βίντεο
1694
Εκτιμώμενα κέρδη κατά τις τελευταίες 30 ημέρες
€ 466 - € 2.8K
875
τελευταία 7 ημέρες
συνδρομητές
3,000
τελευταία 30 ημέρες
15,000
τελευταία 90 ημέρες
509,383
τελευταία 7 ημέρες
προβολές βίντεο
1,388,321
τελευταία 30 ημέρες
7,788,250
τελευταία 90 ημέρες
Ημερομηνία προβολές βίντεο Εκτιμώμενα κέρδη
16.07.2021 Fri +582,151 € 195 - € 1.17K
08.07.2021 Thu +806,170 € 270 - € 1.63K
28.06.2021 Mon +839,559 € 282 - € 1.69K
18.06.2021 Fri +894,422 € 300 - € 1.8K
09.06.2021 Wed +1,181,218 € 396 - € 2.38K
29.05.2021 Sat +671,043 € 225 - € 1.35K
22.05.2021 Sat +1,281,276 € 430 - € 2.58K
09.05.2021 Sun +1,532,411 € 515 - € 3.09K
29.04.2021 Thu +1,431,148 € 480 - € 2.89K
19.04.2021 Mon +204,787 € 68 - € 412
18.04.2021 Sun +1,199,320 € 403 - € 2.42K
10.04.2021 Sat +4,029,484 € 1.35K - € 8.13K
21.03.2021 Sun +1,990,904 € 669 - € 4.01K
13.03.2021 Sat +1,260,141 € 423 - € 2.54K